10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Keserü Ilona (1933-) Mind 7, 1986
42

Keserü Ilona (1933-)

Mind 7, 1986

Olaj, vászon, applikáció, 70 x 55 x 7 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü
Jelezve hátoldalon: Keserü «MIND 7» o.v. appl. 70x55x7 cm 1986
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

86

Keserü Ilona (1933-)

Mappa - 5 db szitanyomat

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
91

Keserü Ilona (1933-)

Kócos nap (Utókép), 1991

Kikiáltási ár: 22 000 000 Ft