11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Minimális anyagban, 1985
17

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Minimális anyagban, 1985

Olaj, vászon, 60 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: 85/2 Gyarmathy T 985 (minimális anyagban)
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 85/2

48

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hullám ritmus, 1964

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft