12. aukció
Vaszary János Assisi Olaszország városkép
84

Mise előtt Assisiben, 1934

Olaj, vászon, 68x80 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

Védett

16

Alassioi strandon, 1922

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
184

Rapalloi nyaralók, 1934

Kikiáltási ár: 120 000 Ft