10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
O. Papp Gábor (1949-2016) Miss Balaton, hátoldalon: Kompozíció
48

O. Papp Gábor (1949-2016)

Miss Balaton, hátoldalon: Kompozíció

Olaj, fa, 27 x 95,5 cm
Jelezve balra lent: Miss Balaton
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

¦ egykor Vörösváry Ákos tulajdonában
¦ P. Szabó Ernő: Klasszikus és kortárs művek együttese. Beszélgetés Nudelman László műgyűjtővel. Új Művészet, XI. évfolyam, 2000/1., 44. oldal
¦ P. Szabó Ernő: Klasszikus és kortárs művek együttese. Beszélgetés Nudelman Lászlóval. Új Művészet, 2000, In: Egy kicsi együtt repülés, beszélgetések. Budapest, Press Xpress Kiadó, 2013, 344-348. oldal