61. aukció
Siskov Ludmil (1936-) Mobil-Autó, 1969
18

Siskov Ludmil (1936-)

Mobil-Autó, 1969

Olaj, vászon, 70x110 cm
Jelezve jobbra lent: L. Siskov 69 Jelezve hátoldalon: L.S. 70
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva :

¦ A kép képe. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2010. szeptember, CD melléklet