51. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Modell enteriőrben, 1931
24

Schönberger Armand (1885-1974)

Modell enteriőrben, 1931

Olaj, vászon, 94,5x74 cm
Jelezve jobbra fent: Schönberger 1931
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

Proveniencia ‣ Pozsonyi magángyűjtemény Feltehetően kiállítva ‣ Hotel Carlton, Pozsony, 1931/1932

64

Lány galambbal

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
174

Városrészlet

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
186

Enteriőr

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft