48. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Modern Ádám és Éva (Férfi és nő), 1927 Hátoldalon: Férfiportré
120

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Modern Ádám és Éva (Férfi és nő), 1927 Hátoldalon: Férfiportré

Olaj, vászon, 70x91 cm
Jelezve balra lent: Rafael Viktor Bpest. 1927
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: •Az UME (Új Művészek Egyesülete) első budapesti kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1928. február, katalógus: 180. (Férfi és nő címmel) •Ausstellung des Ungarischen „Vereines neuer Künstler”. Künstl