Kortárs aukció 2019
Bak Imre (1939-) Morandi IV., 2000
105

Bak Imre (1939-2022)

Morandi IV., 2000

Akril, vászon, 120x80 cm
Jelezve hátoldalon: Morandi IV. Bak/2000
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

Mintha … / Quasi… – Bak Imre 1999-2000.

Platán Galéria, Lengyel Intézet,

Budapest, 200. december 4. -2001. január 10. 53.