43. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Morgó-völgy, 1928
89

Ziffer Sándor (1880-1962)

Morgó-völgy, 1928

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1928
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 20 000 000 Ft