30. aukció
Kepes György (1906-2001) Moss Currents, 1960
202

Kepes György (1906-2001)

Moss Currents, 1960

Olaj, homok, kazein, tempera, vászon, 152,5x183,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gy Kepes 1960 Moss Currents
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-Swetzoff Gallery, Boston, 1960.