Radák Eszter: Újra itt!
Radák Eszter (1971-) Most mi lesz? Sehol egy lakott terület, hol fogunk vacsizni? 2018
15

Radák Eszter (1971-)

Most mi lesz? Sehol egy lakott terület, hol fogunk vacsizni? 2018

Olaj, vászon, 100 x 120 cm

ELADVA