12. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Motívum, 1961
108

Bálint Endre (1914-1986)

Motívum, 1961

Olaj, fa, 18x61 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 1961. Párizs, jelezve középen lent: Felszállott a szépségmadár - minek akkor országhatár - sej haj döcög a batár - Halasember temetésén nevet a tatár- Irja: Bálint Endre ki fütyül minden rendre
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

93

Bálint Endre (1914-1986)

Pohár, 1973

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
102

Bálint Endre (1914-1986)

Derűsebb koponya, 1976

Kikiáltási ár: 380 000 Ft