11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Keserü Ilona (1933-) Mozaikterv (SOTE), 1974
43

Keserü Ilona (1933-)

Mozaikterv (SOTE), 1974

Olaj, vászon, 125 x 166,2 cm
Jelezve vakrámán: Ilona Keserü Ilona Mozaikterv 1974/1167 Olaj vászon 120x162 cm
Kikiáltási ár: 44 000 000 Ft
Becsérték: 80 000 000 - 120 000 000 Ft

5

Keserü Ilona (1933-)

June Variation E, 1976

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft