11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Király Gábor (1979 -) MP3
42

Király Gábor (1979 -)

MP3

Olaj, vászon, 122 x 80 cm
Jelezve vakrámán: Király G.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 3 000 000 Ft