72. Tavaszi aukció
Iványi Grünwald Béla fauvizmus
156

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Műkerti részlet (A kecskeméti kaszinó parkja), 1913 körül

Olaj, vászon, 84,5 x 100,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 36 000 000 Ft