71. Aukció
Erős Andor (1889-1917) Műkerti részlet (Kecskemét), 1914
28

Erős Andor (1889-1917)

Műkerti részlet (Kecskemét), 1914

Olaj, vászon, 93,5 x 78,5 cm
Jelezve jobbra lent: Erős Andor 914 VI.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft