53. aukció
Erős Andor (1889-1917) Műkerti részlet (kecskemét), 1914
35

Erős Andor (1889-1917)

Műkerti részlet (kecskemét), 1914

Olaj, vászon, 94x79 cm
Jelezve jobbra lent: Erős Andor 914 VI.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:‣ A Csorba Géza szobrászművész, Diner Dénes Rezső, Dobrovics Péter, Erős Andor, Kmetty János,Nemes-Lampérth József és Schönberger Armand festőművészek műveiből rendezett csoportkiállítás.Nemzeti Szalon, Buda