28. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Mulatozó huszárok
46

Bruck Lajos (1846-1910)

Mulatozó huszárok

Olaj, vászon, 65x90,5 cm
Jelezve balra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva: -Magyar Királyi Postatakarék Árverési Csarnokának aukciója. Budapest, 1938. december.katalógus: 35/a.-BÁV 46. képaukció. Budapest, 1978. szeptember 9–19., 32. tétel (Huszárok címmel)-BÁV 67. képaukció

133

Bruck Lajos (1846-1910)

Kislány almákkal

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft