72. Tavaszi aukció
Anna Margit art brut
145

Anna Margit (1913-1991)

Múzsa II., 1974

Olaj, kollázs, vászon, 60 x 90,5 cm
Jelezve vakrámán: Anna Margit: Múzsa II.
Jelezve hátoldalon: Anna Margit 1974
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

7

Anna Margit (1913-1991)

Prométeusz, 1965

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft