Radák Eszter: Újra itt!
Radák Eszter (1971-) Na, az nem volt a bédekerben, hogy ide csak laposkúszásban lehet feljutni!
6

Radák Eszter (1971-)

Na, az nem volt a bédekerben, hogy ide csak laposkúszásban lehet feljutni!

Olaj, vászon, 120 x 100 cm

ELADVA