Radák Eszter: Újra itt!
Radák Eszter (1971-) Nagy és látványos a minta, de így is mindig félrelépek, 2020
4

Radák Eszter (1971-)

Nagy és látványos a minta, de így is mindig félrelépek, 2020

Olaj, vászon, 80x100 cm