11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Hincz Gyula (1904-1986) Nagy Madár, 1971
20

Hincz Gyula (1904-1986)

Nagy Madár, 1971

Olaj, vászon, 140,5 x 110 cm
Jelezve vakrámán: Nagy madár
Jelezve hátoldalon: 1971
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
¦ Szemelvények a tegnapokból. Hincz Gyula kiállítása. Csontyáry Terem, Budapest, 1977. szeptember 15–29.
¦ Bauer Jenő: Hincz Gyula. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Budapest, 1975
¦ Ezredvég 2006/11., hátlap