72. Tavaszi aukció
Iványi Grünwald Béla virágcsendélet
26

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nagy virágcsendélet, 1930

Olaj, vászon, 131 x 151 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 1930
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft