48. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Nagybánya, 1932
67

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Nagybánya, 1932

Olaj, vászon, 80x64 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba N.B. 932
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 22 000 000 Ft

33

Csendélet, 1932

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
136

Vörös ház

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
180

Aktok

Kikiáltási ár: 850 000 Ft