72. Tavaszi aukció
Ilosvai Varga István Nagybánya
10

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Nagybánya a református templommal, 1931

Olaj, vászon, 40,5 x 34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 931.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

20

Kapu előtt

Kikiáltási ár: 380 000 Ft