69. Tavaszi Aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Nagybánya a távolból, 1912
25

Börtsök Samu (1881-1931)

Nagybánya a távolból, 1912

Olaj, vászon, 100 x 120 cm
Jelezve balra lent: Börtsök 912
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft