5. aukció
Marchini, Tasso (1907-1936) Nagybánya látképe, 1930-as évek
110

Marchini, Tasso (1907-1936)

Nagybánya látképe, 1930-as évek

Olaj, vászon, 38x52 cm
Jelezve balra lent: T. Marchini
Kikiáltási ár: 400 000 Ft