56. aukció (2017 október)
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybánya látképe, 1947
131

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybánya látképe, 1947

Olaj, vászon, 100x114,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor. 1947
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft