71. Aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Nagybánya látképe a Szent István-toronnyal
13

Börtsök Samu (1881-1931)

Nagybánya látképe a Szent István-toronnyal

Olaj, vászon, 80,5 x 97 cm
Jelezve jobbra lent: Börtsök
Jelezve vakrámán: Börtsök Nagybánya
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft