10. aukció
Agricola Lídia (1914-1994) Nagybánya látképe a távolból
42

Agricola Lídia (1914-1994)

Nagybánya látképe a távolból

Olaj, vászon, 100x120 cm
Jelezve jobbra lent: Agricola L.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft