48. aukció
Nemes Lampérth József (1891-1924) Nagybányai boglyák verőfényben, 1911
131

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Nagybányai boglyák verőfényben, 1911

Olaj, papírlemez, 46,5x64 cm
Jelezve jobbra lent: Lampérth J.
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Válogatott remekművek. Kieselbach Galéria, Budapest, 2012. december, katalógus: 22.