11. aukció
Huszár Vilmos (1884-1960) Nagybányai ház, 1904
173

Huszár Vilmos (1884-1960)

Nagybányai ház, 1904

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Nagybánya 1904 Huszár Vilmos
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft