66. aukció (2021. június)
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai házak, 1930-as évek
36

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai házak, 1930-as évek

Olaj, vászon, 89,5 x 58,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft