72. Tavaszi aukció
Heller Ödön plein-air Nagybánya
33

Heller Ödön (1878-1921)

Nagybányai kislány vörös ernyővel, 1906

Olaj, vászon, 106 x 113,5 cm
Jelezve balra lent: Heller Ödön 1906
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 4 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
– egykor Pártos Lajos tulajdonában (1930)

KIÁLLÍTVA:
– Magyar Képzőművészek Szegedi Reprezentatív Kiállítása. Fészek Klub, Szeged, 1930. október 19. – november 2., Emlékkiállítás – Heller Ödön képei. Kat.: 248. (Nagybányai kislány vörös ernyővel)