70. Őszi Aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai park, 1939
30

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai park, 1939

Olaj, vászon, 71,5 x 88 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 939
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

¦ Színek és évek – Nagybányai mesterek. Mestermű Galéria, Veszprém, 2000. május 6–28., katalógus nélkül

130

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai házak

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
154

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napsütötte utca Nagybányán

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft