22. aukció
Agricola Lídia (1914-1994) Nagybányai református templom
30

Agricola Lídia (1914-1994)

Nagybányai református templom

Olaj, vászon, 64x85 cm
Jelezve jobbra lent: Agricola Lídia
Kikiáltási ár: 240 000 Ft