59. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Nagybányai részlet, 1920-as évek második fele
184

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Nagybányai részlet, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 76,5x76,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V.
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

176

Csendélet ablakban

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft