48. aukció
Patkó Károly Nagybánya
210

Patkó Károly (1895-1941)

Nagybányai részlet, 1924

Olaj, vászon, 50,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1924
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA: •Ernst Múzeum 1924. 65. tétel (Nagybányai táj)

122

Patkó Károly (1895-1941)

Női hátakt

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft