2. aukció
Patkó Károly Nagybánya
50

Patkó Károly (1895-1941)

Nagybányai részlet, 1924

Olaj, vászon, 50,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1924
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Kiállítva: Feltehetően Ernst Múzeum, 1924 október 65. tétel

124

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdés után, 1924

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
139

Patkó Károly (1895-1941)

Fekvő akt, 1921

Kikiáltási ár: 550 000 Ft