56. aukció (2017 október)
Pittner Olivér (1911-1971) Nagybányai részlet, 1935
111

Pittner Olivér (1911-1971)

Nagybányai részlet, 1935

Olaj, fa, 90x63 cm
Jelezve jobbra lent: Pittner 935
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Reprodukálva: Muradin Jenő – Szücs György: Genius loci (Festői témák és motívumok Nagybányán). Háromnyelvű kiadás, Nagybánya 2014. 51.