4. aukció
Pittner Olivér (1911-1971) Nagybányai részlet fával, 1931
46

Pittner Olivér (1911-1971)

Nagybányai részlet fával, 1931

Olaj, lemezpapír, 61,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: P O 1931
Kikiáltási ár: 600 000 Ft