13. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nagybányai táj, 1908
100

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nagybányai táj, 1908

Olaj, vászon, 90x100 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Védett