55. aukció
Tihanyi Lajos Nagybánya
116

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Nagybányai táj, 1909

Olaj, vászon, 60x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 55 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus : 72. ‣ In.: Majoros Valéria Vanília: Tihanyi Lajos a művész és művészete, Monument -Art, 2004. reprodukálva: 4. kép Proveniencia: ‣ Brachfeld Sándor (1912), Forbáth Józsefné (1963), dr. Lax László (1973) Kiá

63

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Parkban

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft