56. aukció (2017 október)
Korda Vince (1897-1977) Nagybányai táj, 1922
76

Korda Vince (1897-1977)

Nagybányai táj, 1922

Olaj, vászon, 70,5x109,5 cm
Jelezve jobbra lent: Korda Vince 1922
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: ‣ Korda Vince és Mindszenty Ferdel Lajos együttes kiállítása. Alkotás-Művészház, Budapest, 1924.