48. aukció
Abrudan, Petre (1907-1979) Nagybányai táj, 1935
59

Abrudan, Petre (1907-1979)

Nagybányai táj, 1935

Olaj, vászon, 54x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: P. Abrudan 935.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Nagybánya művészete. Kiállítás a nagybányai művésztelep alapításának 100. évfordulója alkalmából. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1996., 200. oldal