21. aukció
Agricola Lídia (1914-1994) Nagybányai tájrészlet, 1948
207

Agricola Lídia (1914-1994)

Nagybányai tájrészlet, 1948

Olaj, vászon, 60,5x51 cm
Jelezve balra lent: Agricola L. 1948
Kikiáltási ár: 240 000 Ft