56. aukció (2017 október)
Abrudan, Petre (1907-1979) Nagybányai utca
50

Abrudan, Petre (1907-1979)

Nagybányai utca

Olaj, papírlemez, 37,5x59,5 cm
Jelezve balra lent: P. Abrudan
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft