24. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Nagybányai utca alkonyatban (Hazafelé), 1920-as évek
110

Jándi Dávid (1893-1944)

Nagybányai utca alkonyatban (Hazafelé), 1920-as évek

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve balra lent: Jándi D.
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft

Reprodukálva:-Festőművészeink a korabeli sajtó írásaiban. Szerk.: Gassama-Szabó Bernadett–Vitek Zsolt,Budapest, Orlikon Kiadó, 2005. 169. oldal

18

Jándi Dávid (1893-1944)

Éneklő társaság

Kikiáltási ár: 200 000 Ft