69. Tavaszi Aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Nagybányai utca, hátoldalon: Utcarészlet
20

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Nagybányai utca, hátoldalon: Utcarészlet

Olaj, vászon, 58 x 51 cm
Jelezve hátoldalon: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft