50. Jubileumi Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Nagyvárosi fények, 1920-as évek
106

Schönberger Armand (1885-1974)

Nagyvárosi fények, 1920-as évek

Olaj, papír, papírlemezen, 66,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA: ‣ Modern Magyar Művészet 1919-1964. Szerk.: Kieselbach Tamás, Budapest, 2004. 426. kép ‣ Liget. Fénycsóva lobban. Liget Műhely, Budapest, 2012. (címlapon)

64

Utca, 1925

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
133

Külváros, 1922

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
142

Akt

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft